Enjeksiyon
Enjeksiyon

Enjeksiyon

 

Evde Enjeksiyon(İğne) Nedir?

 

Enjeksiyon yapma, vücutta damar, doku, kanal veya boşluk içine genellikle enjektör aracılığıyla sıvı veya ilaç verme işlemidir. Sindirim sistemi yolu dışında, parenteral yolla uygulanır. Enjeksiyonu her ne şekilde olursa olsun sadece yetkili sağlık personellerine yaptırmanız sağlığınız açısından çok önemlidir. Basit gibi görünen enjeksiyon işlemleri aslında profesyonel ve bilinçli olarak yapılmalıdır, aksi takdirde sağlığınızda geri dönüşü imkansız sorunlara yol açar.

 

Özel Liva Sağlık Kabini Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış bir kurumdur, çalışanlarımız hemşirelik ve dengi okullardan mezundur ve hizmet içi sürekli eğitim sistemine tabidirler. Hizmetlerimizi mobil olarak, uzman ekibimizle siz değerli hastalarımıza bu alanda ayağına hizmet vermekteyiz.


 

Evde Enjeksiyon Hizmeti İçin Hangi Kurumdan Hizmet Almalıyım?

 

Öncelikle enjeksiyon hizmetini evde almaya karar verdiyseniz yapmanız gereken ilk öncelik yetkinlik sorgulamasıdır.

 

Peki, bu yetkinlik sorgulaması nedir?

 

Enjeksiyonu/İğneyi yapmakta yetkin kişiler ve kurumlar vardır. Bunlar hemşirelik ve dengi okullardan mezun olmuş kişiler, doktorlar, sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış kurumlar(tıp merkezleri, poliklinikler, hastaneler, evde bakım merkezleri, sağlık kabinleri gibi) yer almaktadır.

 

Evde enjeksiyon hizmeti almaya karar verdiğinizde araştırma yaparken mutlaka hizmet alacağınız kurumların “SAĞLIK BAKANLIĞI” tarafından ruhsatlandırılmış olup olmadıklarını sorun. Bireysel hizmet almaya karar verdiğinizde ise işlemi yapacak kişilerin mutlaka hemşirelik ve dengi okullardan mezun olduklarını belgelemelerini talep edin.

 

Evde enjeksiyon yapılabilmesi için sağlık personelinin reçetenizi görmesi gerekmektedir. Reçetesiz ilaç uygulaması yapılması yasal bir süreç değildir.

 

yıldırım enjeksiyon,yıldırım enjeksiyon hizmeti,yıldırım enjeksiyon işlemleri,yıldırım enjeksiyon uygulaması,yıldırım enjeksiyon fiyatları,yıldırım evde enjeksiyon,yıldırım evde enjeksiyon hizmeti,yıldırım evde enjeksiyon işlemleri,yıldırım evde enjeksiyon uygulaması,yıldırım evde enjeksiyon fiyatları,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014