Dikiş Atma-Alma
Dikiş Atma-Alma

Dikiş Atma-Alma

 

Dikiş Atma: Dikiş atmak acil durum gerektiren bir konudur. Kesiklerde eğer tendonlarda bir sıkıntı yoksa çok parçalı bir yaralanma değilse, tamamen steril koşullarda daha önce Otoglav’da steril edilmiş dikiş seti kullanılarak, kesilmiş bölge temizlenerek dikilir. Dikilme işleminden sonra pansumanları belli aralıklarla yapılır.

 

Dikiş Alma: Bu işlem de steril koşullarda olur. Hasta ya ameliyat olmuştur sonrasında bize gelir ve dikişlerini pens ve bistürü yardımıyla alırız.

 

 

Ya da bizim dikiş attığımız vaka 10-15 gün sonra bize gelir ve dikişleri steril koşullarda alınır. Dikiş alma işlemi ağrısız ve basit bir operasyondur. Yara büyüklüğüne bağlı olarak, kısa sürede atılır veya sökülür.

 

yıldırım dikiş atma,yıldırım dikiş atma hizmeti,yıldırım dikiş atma işlemleri,yıldırım dikiş atma uygulaması,yıldırım dikiş atma fiyatları,yıldırım evde dikiş atma,yıldırım evde dikiş atma hizmeti,yıldırım evde dikiş atma işlemleri,yıldırım evde dikiş atma uygulaması,yıldırım evde dikiş atma fiyatları,yıldırım dikiş alma,yıldırım dikiş alma hizmeti,yıldırım dikiş alma işlemleri,yıldırım dikiş alma uygulaması,yıldırım dikiş alma fiyatları,yıldırım evde dikiş alma,yıldırım evde dikiş alma hizmeti,yıldırım evde dikiş alma işlemleri,yıldırım evde dikiş alma uygulaması,yıldırım evde dikiş alma fiyatları,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014