Covid-19 Testi
Covid-19 Testi

Covid-19 Testi

 

Covid PCR Testi
 

Pandemi koşulları nedeniyle adı sık sık duyulan Covid PCR testi, moleküler bir tanı testidir. Coronavirüs hastalığı şüphesi taşıyan kişilere yapılan bu test ile vücutta bulunan virüsün kimliği belirlenir. PCR testi ile vücutta bulunan az miktardaki mikrop bile tespit edilebilir. Günümüzde sağlık bakımından toplumsal güvenliğin sağlanabilmesi için hem yurtiçinde hem de yurtdışı seyahatlerinde bu test zorunlu tutulur. Bu nedenle yurtiçi yurtdışı PCR testi büyük önem kazanır. Hem bireysel hem de toplumsal öneme sahip olan PCR testleri, polikliniğimizde sizlere sunulan hizmetler arasında yer alır. Bu test ile sadece Corona hastalığına değil, tüm enfeksiyon hastalıklarına tanı koymak mümkündür. Virüsteki RNA’yı gösteren PCR testi ile vücutta üretilen antikorlar da belirlenebilir. Covid-19 virüsünün neden olduğu Corona hastalığı her bireyi farklı şekilde etkiler.

 

 

Bazı kişilerde hastalığın semptomları hafif şekilde kendini gösterirken bazı kişiler de semptomlar daha yoğundur. Özellikle kronik hastalık sahibi olan kişiler, Corona hastalığında riskli grubun içerisinde yer alırlar. Corona tedbirlerini uygulamak toplumsal bir sorumluluktur. Bu nedenle hastalık şüphesi bulunan kişilerin kendini izole etmeden önce PCR testi yaptırması gerekir. Kişide semptomlar hafif şekilde kendini gösteriyorsa bile Corona tedbirlerini uygulamak ve izole olmak gerekir. Çünkü Covid-19 virüsünün yayılma hızı yüksektir. 

 

yıldırım covid testi,yıldırım covid testi hizmeti,yıldırım covid testi işlemleri,yıldırım covid testi uygulaması,yıldırım covid testi fiyatları,yıldırım evde covid testi,yıldırım evde covid testi hizmeti,yıldırım evde covid testi işlemleri,yıldırım evde covid testi uygulaması,yıldırım evde covid testi fiyatları,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014