Serum Takma
Serum Takma

Serum Takma

 

Evde Serum Takma
 

Özel Liva Sağlık Kabini evde bakım merkezinin hemşirelik uygulamaları arasında yer alan evde serum takma işlemi intravenöz (damar içi) ilaç veya sıvı tedavisine ihtiyaç duyan hastaların, evinin rahatlığında bu tedavi biçimini almasını sağlar. Evde serum takma tedavisinde amaç, hastaların hastaneye gitmelerine gerek kalmadan, bakım ve tedavilerini eksiksiz bir şekilde ev ortamında almalarını sağlamaktadır. Hastaların hastane süreçlerini kısaltmakla birlikte hasta yakınlarına da zamandan tasarruf sağlar.

 

Evde Serum Takma İşlemi Nedir?
 

Bir hastalığın tedavisi sırasında ihtiyaç duyulan serum uygulamalarının doğrudan damar içerisine intravenöz kateter yoluyla uygulanması işlemidir.

 

Hastanede yatan hastalara sıklıkla uygulanan serum takma işlemleri, ayaktan veya evde tedavisine devam edilen hastalarda da hekim reçetesi doğrultusunda uygulanmaktadır.

 

   

 

Evde Serum Takma İşlemini Kim Yapar?
 

Konusunda uzman ve lisanslı evde bakım hemşireleri tarafından gerçekleştirilir. Sağlık Bakanlığınca ruhsatlandırılmış evde sağlık ve bakım hizmeti çalışanı olan bu hemşireler, yetkileri doğrultusunda hekim tarafından reçete edilmiş serum takma işlemi için eve gelerek gerekli uygulamayı gerçekleştirirler.

 

yıldırım serum takma,yıldırım serum takma hizmeti,yıldırım serum takma işlemleri,yıldırım serum takma uygulaması,yıldırım serum takma fiyatları,yıldırım evde serum takma,yıldırım evde serum takma hizmeti,yıldırım evde serum takma işlemleri,yıldırım evde serum takma uygulaması,yıldırım evde serum takma fiyatları,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014